- Flex: 95
- Szerokość: 102 mm Wide Fit
- Norma: [GripWalk ISO 23223 – typ A]
- Waga buta: 1,837 kg dla rozmiaru 24.5
- Interesuje Cię inny rozmiar lub produkt powyższej marki? Napisz do nas na info@krakowsport.pl - sprowadzimy dla Ciebie dany produkt w okazyjnej cenie (posiadamy dostęp do całej kolekcji powyższej firmy).
- Znalazłeś lepszą cenę powyższego produktu na innej stronie? Napisz do nas na info@krakowsport.pl - postaramy się przedstawić specjalną ofertę dla Ciebie.
- Polub nasz profil na facebooku - będziesz na bieżąco z naszymi nowościami i specjalnymi ofertami
Atomic Magna 95 W to wszechstronny but all-mountain dla kobiet, zbudowany w technologii Prolite: która wzmacnia kluczowe strefy, zachowując jednocześnie lekkość i sztywność potrzebną do jazdy po różnych rodzajach terenu. Jest to but o średniej elastyczności w szerokim kopycie 102 mm, idealny dla pań o szerszych stopach. Mankiet z systemem Adaptive Fit (AFS): Zdejmowany spojler mankietu zwiększa przestrzeń wokół łydki. W porównaniu do butów unisex, posiada niższy tylny mankiet i szerszy obwód dla lepszego dopasowania. Wyposażony w termicznie formowalną wkładkę Mimic Silver Liner: i system Ankle Lock (AL): dla wsparcia wokół kostki, oferuje anatomiczne dopasowanie od pierwszego założenia, a skorupa i mankiet mogą być dostosowane w sklepie za pomocą technologii Memory Fit:. Duża, przyjazna palcowi strefa Rozciągliwa strefa palców 3D Stretch Toe Box: maksymalizuje długość wkładki. Energy Link: mechaniczne połączenie między skorupą a mankietem z tyłu buta zwiększa kontrolę. Dla kobiet szukających uniwersalnego buta, który sprawdzi się wszędzie, jest to świetny wybór.
- Prolite: Rewolucyjna, lekka konstrukcja z dodatkowymi wzmocnieniami w kluczowych strefach.
- Memory Fit: Zaawansowana technologia termicznego dopasowania tworzy spersonalizowaną skorupę, mankiet i wkładkę w kilka minut.
- True Size Mondo 22: W damskich modelach oferujemy prawdziwy rozmiar skorupy MP 22 oraz odpowiednią konstrukcję wkładki.
- Energy Link: Tworzy mocne połączenie między mankietem a skorupą, zwiększając responsywność i kontrolę.
- Energy Backbone: Wzmocnienia w kluczowych strefach zapewniają dodatkową siłę i przyczepność krawędzi dla dynamicznej jazdy.
- PU: Skorupa i mankiet wykonane z poliuretanu (PU) zapewniają doskonałe osiągi na stoku.
- Low Cuff: Niski mankiet 16 mm z geometrią dla lepszej równowagi i kontroli.
- Mimic Silver Liner: Wkładka oferuje bardzo elastyczną technologię Mimic z miękkimi materiałami przy stopie.
- Technologia Mimic: Termicznie formowane tworzywo w pięcie, kostce, języku i mankiecie naśladuje kształt stopy.
- Ankle Lock (AL): Wzmocnienie wokół kostki zapewnia stabilność i komfort podczas jazdy.
- Rozciągliwa strefa palców 3D Stretch Toe Box: Asymetryczny kształt zapewnia dodatkową elastyczność i komfort dużego palca.
- 35 mm Velcro Strap: Prosty i skuteczny pasek na rzep 35 mm.
- 102 mm Wide Fit: Legendarne anatomiczne kopyto 102 mm, idealne dla szerszych stóp.
- 3°: Stopa lekko odwiedziona w bucie, obraca się na pięcie.
- Cantable GripWalk Grip Pads: Pasuje do obecnych modeli Hawx Ultra, Prime i Magna, umożliwia użycie podkładek regulacyjnych.
- Size Adjuster Included: Wkładki umożliwiają zmniejszenie rozmiaru buta o pół rozmiaru.
Prawo do zwrotu:
Kupujący ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
Warunkiem koniecznym jest aby zwracany towar był w niezmienionym stanie bez śladów użytkowania, w otrzymanym opakowaniu, wraz z kopią dowodu zakupu (np. faktura VAT/paragon) oraz wypełnionym oświadczeniem o zwrocie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na wskazane konto w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zwróconego towaru.
Gwarancja: 24 miesiące
Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją. Podstawą do naprawy produktu w ramach gwarancji jest paragon/faktura VAT będąca nieodłącznym elementem każdego zakupu. Gwarancji nie podlegają uszkodzenia spowodowane niedbałym lub niewłaściwym, niezgodnym z przeznaczeniem użytkowaniem.
Więcej informacji o prawach i przywilejach Klienta zawiera Regulamin sklepu